קבוצת הנדל"ן הגדולה בישראל

לאורך השנים יש כמה שאלות שחוזרות על עצמן, השאלה שכנראה עולה הכי הרבה היא…. 
אם אתם מתעסקים בנדל"ן ומרוויחים בזה כסף למה בכלל אתם מלמדים אנשים אחרים?

אז התשובה כרגיל היא מפורטת ומלאה :) 

הסיבה הראשונה שבגללה התחלנו ללמד אנשים על נדל"ן, השקעות והשכלה פיננסית הגיעה מתוך רצון אמיתי וכנה שלנו לתת לאנשים כלים פרקטים שיכולים להשפיע בצורה אקוטית על הפן הכלכלי בחייהם בכל מה שקשור לנדל"ן ( רכישת דירה למגורים או נכס להשקעה ), גילינו במהלך הדרך שלמרות שמדובר עבור רבים בעסקה הכלכלית הגדולה בחייהם, הם פעלו בה מתוך חוסר ידע משווע, מבלי להבין בכלל לתוך מה הם נכנסים. והרצון הכנה הוא לתת לאותם אנשים הבנה בסיסית שיכולה למנוע מהם הפסד של מאות אלפי שקלים במהלך חייהם.

הסיבה השנייה הייתה ועודנה היא לייצר עוד מקור פרנסה נוסף! כן כן, שמעתם נכון! אנחנו מוכרים קורסים ומתפרנסים מזה! בתפיסה הכלכלית שלנו אסור להסתמך על מקור פרנסה אחד טוב ככל שיהיה וצריך לדאוג לריבוי מקורות הכנסה, כך שבמצבי קיצון לא כל הביצים נמצאים בסל אחד, אין ספק שתקופת הקורונה רק חידדה יותר עבורנו ובעיקר עבור רבים אחרים שהדבר הזה הוא בראש סדר העדיפויות. וכן גם שאתה מתעסק בנדל"ן ומרוויח ממנו צריך וחושב לדאוג לעוד מקורות הכנסה נוספים (בגלל זה אנחנו גם משקיעים בשוק ההון, עסקים נוספים וכו'). 

הסיבה השלישית היא משהו שהתגלה לנו רק בהמשך הדרך ומשהו שלא בדיוק כיוונו אליו בהתחלה, הדבר הגדול הזה נקרא "קהילת המשקיעים של אג'נדה פיננסית" והוא הרבה יותר גדול ממה שבכלל שמנו לנו כמטרה. לאורך השנים למדנו להבין שהכח שלנו נמצא בקהילה שלנו! המקום בו אנשים מייצרים שותפיות עסקיות, שיתוף של ידע ועזרה הדדית, מקום בו יש אנשי מקצוע, משקיעים, יזמים ומה לא וכולם רוצים לעזור. 
בזכות הקהילה שלנו התרחבנו לשווקי נדל"ן שמעולם לא חשבנו שנגיע, 
בזכות הקהילה שלנו אנחנו משקיעים במעל 10 מדינות שונות בארה"ב, מגייסים משקיעים לפרויקטים יזמיים בארץ ובעולם ומייצרים שותפיות במודל WINWIN. 

קבוצת הפייסבוק הפתוחה (לקהל הרחב) שלנו מונה מעל ל 8,000 איש (ורק הולכת וגדלה כל יום) בה אנחנו משתפים את כולם בידע והנסיון שלנו כדי לעזור לאחרים להגשים את החלומות ולכבוש את היעדים שלהם, מוזמנים להצטרף אלינו גם –> לחצו כאן

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email